Lokalizacja i komunikacja

Dzielnica Krzyki to prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się część miasta. Rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia możliwość łatwego poruszania się zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Położenie blisko autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia pozwala bez problemu dostać się w różne części miasta.

Inwestycja Krakowska 37 powstanie w atrakcyjnej lokalizacji. Osoby aktywne zawodowo szybko dotrą stąd do centrów biznesowych, a studenci na uczelnie. Niezwykle łatwy dostęp do Starego Miasta, centrum, dworca kolejowego, dworca autobusowego oraz bliskość obwodnicy śródmiejskiej zapewnią przyszłym nabywcom poczucie efektywniejszego gospodarowania własnym czasem. Dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską do miejsc takich jak Rynek, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Galeria Dominikańska oraz dworce PKP i PKS zajmie niespełna 15 minut.

W pobliżu inwestycji

Korzystna lokalizacja inwestycji sprawia, że w dowolnej chwili będzie można skorzystać z dobrodziejstw przyrody w Parku Na Niskich Łąkach i Parku Wschodnim. Zadowoleni będą  szczególnie miłośnicy joggingu, nordic walkingu i rowerzyści, ponieważ nie brakuje tu wygodnych tras i zielonych zakątków.  Na wyciągnięcie ręki znajduje się centrum handlowe, w którym można zrobić większe i mniejsze zakupy.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij