Standard inwestycji

Wygląd i funkcjonalność

Inwestycja Krakowska 37 stworzy wyjątkową przestrzeń. Dwa powstające budynki będą charakteryzować się elegancką bryłą, stonowaną kolorystyką. Elewacja od strony północnej zostanie podzielona na dwie zróżnicowane wysokościowo części, co pozwoli na uzyskanie efektu kaskady i sprawi, że 

budynki nabiorą bardzo efektownego wyglądu. Materiały budowlane i wykończeniowe, które zostaną wykorzystane, charakteryzuje najwyższa jakość, co dodatkowo podkreśli prestiż inwestycji.

Budynki podzielone zostaną na kilka grup funkcjonalnych. Na parterze znajdzie się strefa wejściowa z lobby oraz udostępnione zostaną lokale usługowo-handlowe, które wspólnie utworzą reprezentatywny front. Nad strefą parkingową i usługami, pomiędzy obiektami, zostanie zorganizowana zewnętrzna przestrzeń rekreacyjna.

Inwestycja zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szerokie dojścia do budynków umożliwią swobodny dostęp do klatek schodowych osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. W obiekcie znajdą się także windy przystosowane do przewożenia osób niepełnosprawnych. Dźwigi osobowe będą obsługiwać wszystkie poziomy mieszkalne oraz kondygnację garażu podziemnego. W garażu, na poziomie -1 oraz na parkingu zewnętrznym zaprojektowano łącznie 7 miejsc postojowych przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij